ru en uk

  авторизація

(044) 362 48 16   (098) 294 41 60


   Ціни

 
 +38 (098) 294-41-60
 skype: abcname_company
 e-mail: support@abcname.net

Головна   |   WEB розробка

WEB розробка дизайн студія ABCname Харків

Якщо Ви зайшли на наш сайт і добралисядо даного розділу, значить швидше за все Ви прийняли рішення створити власний сайт. Якщо у Вас є бізнес і немає сайту, то Ви знаходитесь на правильному шляху.
Сьогодні жодна поважаюча себе компанія вже не може обійтися без свого власного Інтернет сайту. Адже сайт - це не просто возможность представити свою компанію у всесвітній павутині. Сайт - це можливість використовувати потужний інформаційно-рекламний ресурс, який може виконувати не одну, а цілий ряд завдань, істотно оптимізуючи і полегшуючи роботу компанії. Сайт заощадить Ваш час і кошти, надасть & nbsp; весь спектр послуг, інформацію про товари, тим самим, знявши навантаження з робочого персоналу.

  Основні можливості сайту:
 1. залучати нових клієнтів - використовувати сайт як рекламний інструмент, що рекламує товари та послуги компанії;
 2. искористуватися сайтом як торговий майданчик - Інтернет магазин;
 3. здійснювати підтримку продуктів компанії;
 4. використовувати сайт як рекламну майданчик, за рахунок розміщення на сайті рекламних місць - банерів;
 5. аналізувати потреби клієнта, використовуючи статистичноие дані по інфо сайту;
 6. забезпечувати обмін даними, розсилку, опитування і багато чого іншого для залучення нових клієнтів.

Про створення сайтів в Харькове
Ми створюємо сайти, враховуючи їх особенності і характер завдань, використовуємо індивідуальний підхід для кожного клієнта. Це стосується як дизайну сайту, так і програмної частини.

  При створенні web дизайну сайту враховуються:
 1. психологія кольору і композиції;
 2. особливості сприйняття людиноюключових моментів розташування елементів дизайну, фірмового стилю компанії;
 3. особливості розташування тексту;
 4. Особливості різних браузерів (Internet Explorer, Opera, Mazilla, FireFox, Netscape та ін);
 5. різні дозволи екранів.
  І найголовніше для нас- Це побажання замовника.

Особливу увагу хотілося б звернути на систему управління власної розробки, так звана CMS. Система керування дозволяє максимально зручно керувати наповненням сайту. Це і створення новх категорій (розділів сайту), і наповнення текстовою інформацією, створення фотогалерей, каталогів товарів, управління банерної мережею сайту та багато іншого. При створенні Вашого Інтернет ресурсу, система управління налаштовується під конкретні завдання сайту.

  Пристворення сайтів також враховуються:
 1. особливості оптимізації html-коду під пошукові системи;
 2. оптимізація графіки.

Якщо у Вас вже розроблений фірмовий стиль - Ваш Інтернет ресурс стане його доповненням. Якщо його нет - ми розробимо його для Вас в повному обсязі (починаючи від розробки логотипу та підбору фірмових кольорів і закінчуючи розробкою брендбук) або частково.

Після створення сайту ми допоможемо Вам розмістити його на сервері, якщо у Вас вже їстьь доменне ім'я та оплачено хостинг. Якщо це ще не сталося - у Вас є можливість розміститися на нашому сервері - ми також надаємо свій хостинг.

Про редизайну сайту в Харькове
Якщо Ваш існуючий сайт невирішує що стоять перед ним завдання і зовнішній вигляд вже не актуальний - ми виконаємо редизайн під конкретні завдання, що стоять перед сайтом. Під терміном "редизайн" можна розуміти: реконструкцію сайту, оптимізацію дизайну сайту, оптимізацію програмного коду, доробку, переробку та коригування наполненія сайту, усунення помилок дизайну і програмної частини сайту. Таким чином, замовляючи у нас редизайн сайту, Ви маєте можливість змінити не тільки зовнішній вигляд сайту, але і замінити та оптимізувати його погано функціонують розділи, оптимізувати сам текст під пошукові системи.

 

 
Постранічний висновок результату
29.05.2007
Блокування файлів
29.05.2007
Що таке сесії і для чого вони потрібні?
26.04.2007