ru en uk

  авторизація

(044) 362 48 16   (098) 294 41 60Головна   |   Хостинг

Надання хостингу для сайтів у Харкові

Хостинг - здача в оренду користувачеві частини свого серверного простору; підтримання работоспособності користувальницького сайту на своїх веб-серверах.

Говорячи простою мовою, хостинг - це послуга з розміщення сайту в інтернеті. Слово «хостинг» походить від англійського слова «host», що має кілька значеньий: господар, основний пристрій, головна кімната або содержатель заїжджого двору. Послуги хостингу надає наша компанія ABCname.

Завдання хостингу сайтів студії ABCname в Харкові.

Фізично будь-який веб-ресурс представляет собою безліч файлів різного формату (. php,. htm,. html. css та інші). Але коли користувач заходить на сайт, він бачить не ці файли, а веб-сторінки з графікою, текстами, формами зворотнього зв'язку, форумом і т.д. Відповідно, спеціальні програми на стороні хостингу компанії вміють ОТКривать і зчитувати інформацію у файлах і видавати відвідувачам їх зміст. Але в задачі компанії ABCname входить не тільки правильна робота всіх елементів сайту, виконання скриптів, а також безліч інших завдань:

1. Фізичне розміщення сайту клиента на власних комп'ютерах (серверах). Під фізичним розміщенням розуміється закачування файлів, з яких складається веб-сайт, на комп'ютери хостера.

2. Забезпечення зв'язку між доменним ім'ям і сайтом клієнта. Коли користувач вводить в браузер адрез www.abcname.net, він потрапляє тільки на сайт клієнта і ніякий інший. Причому не важливо, де перебуває користувач - у Харькове, Україні, США або будь-якій іншій країні - скрізь за цією адресою буде відкриватися один і той же ресурс. Ця зв'язка забезпечується спеціальними технічними середовищствамі, встановленими на стороні хостера.

3. Забезпечення стійкої роботи сайту. Це дуже важливе завдання, так як із-за збоїв або неправильної роботи ресурс може втратити значну частку відвідувачів. Часто з-за збоїв хостингу сайт випадає з видачі пошукових систем, що негативно позначається на популярності проекту. Наша компанія ABCname приділяє особливу увагу якості хостингу сайтів та стабільності їхньої роботи. ABCname постійно нарощує потужність серверів, які обслуговують хостинг сайтів. У разі виникнення нештатної ситуації проблеми вирішуються дуже швидко і без втрат.


 
Робота з базами даних
29.05.2007
Робота з базами даних
29.05.2007
Що таке сесії і для чого вони потрібні?
26.04.2007