ru en uk

  авторизація

(044) 362 48 16   (098) 294 41 60 
 +38 (098) 294-41-60
 skype: abcname_company
 e-mail: support@abcname.net

Головна   |   Технічний супровід та підтримка

Технічна підтримка сайту в Харкові


Після того, як ви отримуєте в своє розпорядження сайт, наступним питанням, на який вам потрібно буде найти відповідь буде: "Як його підтримувати, змінювати, доповнювати та куди звертатися у випадку чого?".

Працюючи з компанією ABCname відповідь буде простим: просто зателефонуйте нам, ми повністю владнати будь-які неполадки, внесемо необхідні доробки, відновимо працездатнийность сайту після будь-якої аварії або атаки недоброзичливців і просто допоможемо і пояснимо будь-які інші моменти, які можуть виникнути при роботі з будь-яким сайтом.

Ми також можемо взяти на себе обов'язки по своєчасному оновленню та доповнення матеріалів на вашому зайте. Режим нашої роботи з підтримки та супроводу вашого інтернет-проекту може бути будь-яким, зручним для вас, починаючи від внесення невеликих змін по вашому запиту і закінчуючи повним супроводом вашого проекту, що включає в себе розробку по мірі необхідності текстових і графічних матеріалов, розміщення їх на сайті, постійне оновлення та актуалізація матеріалів, постояннией моніторинг його працездатності та своєчасне усунення будь-яких неполадок і несправностей.

У вартість кожного сайту в студії ABCname м. Харків, який ми розробляємо, входитидит 1 місяць технічного супроводу сайту. Вартість подальшої підтримки оцінюється індивідуально в залежності від складності проекту та обсягу необхідних регулярних робіт.

 

 
Блокування файлів
29.05.2007
Введення в PHP5
29.05.2007
Що таке сесії і для чого вони потрібні?
26.04.2007